Uitslagen

<Download> LAC-periode2-deel2 – Denekamp – 13-4-2019
<Download> Swim Cup – Eindhoven – 12-4–14-4-2019
<Download> Instapwedstrijd-deel3 – Denekamp – 31-3-2019
<Download> Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 – Kampen – 30-3-2019
<Download> Nationale Zwemcompetitie deel 4 – Almelo – 24-3-2019
<Download> MiniorenLimiet deel 3 – Losser – 10-3-2019
<Download> Limietwedstrijd LB deel 3 – Hengelo – 10-3-2019
<Download> Regionale Lange Afstanden Kampioenschappen 2019 – Nijmegen – 9-3-2019
<Download> Race Days Dortmund Südbad – Dortmund (GER) – 2 en 3-3-2019
<Download> Limiet wedstrijd lange baan deel 3 – Nijmegen – 2-3-2019
<Download>  Minioren-Junioren Dl3 – Denekamp – 24-2-2019
<Download> 15. schwimm-meeting Nettebad – Osnabrück – 23-2-/24-2-2019
<Download>  ONKS Rotterdam – Rotterdam – 23-2-2019
<Download> NZC-deel3 – Denekamp – 10-2-2019
<Download> Swimkick-minioren deel 2 – Losser – 27-1-2019
<Download> LAC-periode2-deel1 – Denekamp – 26-1-2019
<Download> Limietwedstrijd JJS LB deel 1 – Hengelo – 20-1-2019
<Download> MiniorenLimiet deel 2 – Oldenzaal – 19-1-2019
<Download> MiniorenLimiet deel 2 – Oldenzaal – 19-1-2019
<Download> Competitie deel 2 – Markelo – 13-1-2019
<Download> NZC hoofdklasse deel 2 – Hoogeveen – 12-1-2019
<Download> Clubkampioenschappen DeDinkel 2018 – Denekamp – 6-1-2019
<Download> Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2018 -Tilburg – 21 t/m 23-12-2018
<Download> Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen – Eindhoven -13 t/m 16-12-2018
<Download> MiniorenJuniorenLimiet – Oldenzaal – 9-12-2018
<Download> LAC-periode1-deel2 – Denekamp – 7-12-2018
<Download> Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT – Amersfoort – 2-12-2018
<Download> Martinez Cup 2018 – Amsterdam – 1 en 2-12-2018
<Download> LacPeriode1 – Oldenzaal – 28-11-2018
<Download> MiniorenLimiet deel 1 – Losser – 25-11-2018
<Download> Overijsselse Kampioenschappen korte baan 2018 – Nijverdal -17-11–25-11-2018
<Download> Instapwedstrijd-deel2 – Denekamp – 11-11-2018
<Download> LAC 1 Steenwijk 2018 – Steenwijk – 10-11-2018
<Download> Overijsselse Minioren Club Meet – Zwolle – 10-11-2018
<Download> 6.Oesterreichische Kurzbahnstaatsmeisterschaften Graz (AUT) 8-11–11-11-2018
<Download> Limiet deel 2 – Markelo – 03-11-2018
<Download> GMK2018 – Winterswijk – 28-10-2018
<Download> Limietwedsstrijd deel 1 – Amersfoort – 28-10-2018
<Download> NJK 800-1500 kb 2018 – Amsterdam – 27-10-2018
<Download> 49th International SwimmingFestival – Aachen (GER) – 28-10–30-10-2018
<Download> Limietwedstrijd – Oldenzaal – 20-10-2018
<Download> 2. Int. ATUS Graz Sprint Challenge – Graz (AUT) – 20-10-2018
<Download> LAC-periode1-deel1 – Denekamp -14-10-2018
<Download> Swimkick-Miniorencircuit deel 1 – Hengelo – 13-10-2018
<Download> Landelijke Zwemcompetitie Deel 1 – Almelo – 7-10-2018
<Download> NZC-hoofdklasse-deel1 – Nijverdal – 6-10-2018
<Download> Instapwedstrijd deel 1 – Hengelo – 30-9-2018
<Download> Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2018 – Eindhoven – 30-9-2018
<Download> – World Cup No 3 – 2018 Series – Eindhoven – 28-9–30-9-2018
<Download> – Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2018 Senioren – Eindhoven – 23-09-2018
<Download> – Minioren-Junioren-deel1 – Denekamp – 22-09-2018
<Download> – Limietwedstrijd De Dinkel – Denekamp – 15-09-2018