Uitslagen

<Download> – Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lb 2018 – Eindhoven -14 t/m 17-6-2018
<Download> -Trofeu Ciutat De Barcelona – Barcelona (ESP) 13 en 14-6-2018
<Download> – Overijsselse Minioren Finales – Hengelo – 9 en 10-6-2018
<Download> – Overijsselse Kampioenschappen lange baan – Hengelo – 26-5 t/m 3-6-2018
<Download> – Instapwedstrijd deel4 – Enschede – 27-5-2018
<Download> – 43. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest – Nordhorn (GER) – 19-5-/20-5-2018
<Download> – 43. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest – Nordhorn (GER) – 19-5-/20-5-2018
<Download> – LAC periode2 deel2 – Denekamp – 13-5-2018
<Download> – KNZB Challenger – Dordrecht -12-5-/13-5-2018
<Download> – Limietwedstrijd – Denekamp – 22-4-2018
<Download> – Finaleronde Hoofdklasse & Para-zwemcompetitie – Amsterdam – 21-4-2018
<Download> – Swim Cup Eindhoven 2018 – Eindhoven – 13 t/m15-4-2018
<Download> – Int. Speedo Schwimm-Meeting 2018 – Dortmund (GER) – 14 en 15-4-2018
<Download> – Overijsselse Minioren Sprintkampioenschappen 2018 – Hengelo – 08-04-2018
<Download> – Swim Cup – Den Haag – 06 – 08-04-2018
<Download> – Nationale Arena Club Meet 2018 – Den Haag – 07-04-2018
<Download> – NJK 800-1500 lange baan – Den Haag -06-04-2018
<Download> – 7e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus –  Arnhem – 24-03-2018
<Download> – Minioren-Junioren-deel3 –  Denekamp – 24-03-2018
<Download> – Nationale zwemcompetitie deel 4 – B-klasse –  Markelo – 18-03-2018
<Download> – Nationale zwemcompetitie deel 4 Hoofdklasse – Hoogeveen- 17-03-2018
<Download> – Swimkick Minioren deel 3 – Losser – 11-03-2018
<Download> – Race Days – Dortmund – 3 en 4-03-2018
<Download> – RLAK – Nijmegen – 3 en 4-03-2018
<Download> – 14. schwimm-meeting Nettebad – Osnabrück- 24 en 25-02-2018
<Download> – Instap deel 3 – Hengelo- 17-02-2018
<Download> – Nationale zwemcompetitie deel 3 – B-klasse –  Almelo – 04-02-2018
<Download> – Nationale zwemcompetitie deel 3 Hoofdklasse –  Leeuwarden- 03-02-2018
<Download> – Swimkick deel 2 – Oldenzaal – 28-01-2018
<Download> – 15. internationales Langstreckenmeeting – Bochum – 27 en 28-01-2018
<Download> – LAC-periode2-deel1 –  Denekamp – 21-01-2018
<Download> – Nationale zwemcompetitie deel 2 B-klasse –  Markelo – 14-01-2018
<Download> -Nationale zwemcompetitie deel 2 Hoofdklasse –  Hoogeveen – 13-01-2018
<Download> – Clubkampioenschap DeDinkel – Denekamp – 07-01-2018
<Download> – Minioren Junioren Circuit – Denekamp – 06-01-2018