Een geweldig verrassingsfeestje Tiroler stijl voor Gudo. Hij is 25 jaar mastertrainer geweest en de masters haalden hem, samen met zijn ‘duifje’ Petra, niksvermoedend op van huis. Eerst werd er een spectaculair kunstwerk in zijn tuin gezet. Per fiets met blikken erachteraan ging de hele groep richting feestlocatie. Hier werd Gudo in het zonnetje gezet door bestuur, wentelteefjes en masters. Dit gecombineerd met unieke cadeaus. Gudo bedankt en we zien je gelukkig nog vaak in onze club! Als eerste volgen de jubileumactiviteiten 25 jaar masterzwemmen de komende maanden.

Gudo is op alle vlakken actief (geweest) binnen onze vereniging, vol trots noemen we het volgende kort op: – Erelid!, organisator, – waterpoloër – zwemtrainer, – waterpolotrainer, – Dinkelvoorzitter, – deelnemer NMK, EMK en WMK, – zwemmer, – lid waterpolocommissie, – archivaris, – jubcommissie 25, 40 en 50 jaar – seniorentrainer en WASPO-contact!