Iedereen in Nederland is door de maatregelen rondom het coronavirus geraakt; ook onze vereniging met alle zwemmers, vrijwilligers, ouders en andere betrokkenen.Deze ontwikkelingen raakten iedereen die actief is voor of bij De Dinkel Denekamp.Ook binnen onze vereniging hebben sporters, trainers, coaches van de ene dag op de andere dag alle activiteiten moeten staken.Gelukkig konden we, creatief als we zijn, veel maatregelen omzetten in daden: we hebben na een periode van stilstand, in maart diverse trainingen weer voorzichtig op kunnen starten. Daarbij hebben we ook veel hulp gehad van jullie, onze vrijwilligers.Graag hopen we ook in het nieuwe seizoen (hoe dat er ook uit gaat zien) weer te mogen rekenen op jullie inzet. Wij zien graag zo snel mogelijk onze sporters weer ‘net als vroeger’ bezig met hun favoriete sport!

Wij wensen jullie een fijne vakantie toe en hopen iedereen gezond en wel terug te zien bij de trainingen, wedstrijden en clubactiviteiten na de zomerstop. Jullie zijn onmisbaar en onze vrijwilligers van de bovenste plank!

Met sportieve groeten, Bestuur de Dinkel Denekamp