Op 8 mei wonnen we de finale van de actie AD Clubheld, een geweldige dag! Behalve de mooie geldprijs voor onze club, wonnen we ook een spectaculaire Q-Music party. Voor die Q-Music party willen we jullie allemaal uitnodigen op:

Zondag 6 september
van 16:00 uur tot 20:00 uur
in sporthal Dorper Esch

Deze party is voor jong en oud. De sporthal wordt omgetoverd tot een mooie feestzaal met spectaculaire spelelementen voor de jeugd, er is muziek van o.a. de bekende Q-music DJ Niek van der Bruggen, verrassende onderdelen en al onze eigen Dinkelclubhelden worden in het zonnetje gezet.
Het is een party speciaal voor onze leden én vrijwilligers, maar nu zijn ook de ouders van de jeugdleden uitgenodigd!
De oudere leden mogen 2 introducées meenemen. Graag horen we of je aanwezig bent op 6 september en met hoeveel personen je komt. Dan kan hiermee rekening gehouden worden met de inrichting en aanschaf van de drank en hapjes e.d.
Alle Dinkelleden ontvangen 6 september 2 consumptiemunten en de rest van de drank (en eten) is voor eigen rekening.
Geef je snel op voor 31 augustus via het volgende mailadres: mariaclubheld@gmail.com of vul onderstaand strookje in en gooi dit in de Dinkelbus die bij het wedstrijdbad staat van sportcomplex Dorper Esch.